• MiGato

Jak dodać link do Insta Story bez 10 tys. followersów

Aktualizacja: 25 lut 2020

Chcesz dodać link do swojej relacji na Instagramie, ale nie masz 10 tysięcy obserwujących? Poznaj prosty trik, dzięki któremu dodasz swipe up do swojego Insta Story!

Młoda kobieta, blondwłosa, uśmiechnięta, wskazuje w górę. Tekst: łatwy swipe up, dodaj linka do instastory bez 10 tys. followersów. Odblokuj funkcję przesuń w górę w relacji na instagramie. www.migato.pl


Jak dodać link do Insta Story


Gdy dodasz link do swojego Insta Story, osoby oglądające Twoją relację na Instagramie będą mogły przesunąć ekran w górę i przenieść się na wskazaną przez Ciebie stronę. To świetny sposób na przekierowanie ruchu np. na swojego bloga czy do sklepu internetowego.


Jak dodać tzw. swipe up do swojej relacji? Musisz mieć co najmniej 10 tysięcy obserwujących, ALE... istnieje sposób na to, żeby przechytrzyć Instagrama i obejść to ograniczenie.


Obejrzyj krótki filmik poniżej, żeby dodać link do Insta Story nawet, gdy nikt (!) Cię nie obserwuje. Koniecznie zasuskrybuj też kanał MiGato na YouTubie, bo znajdziesz tam więcej tutoriali, porad i trików, dzięki którym wypromujesz się w Internecie!


Zdjęcia z instaxa, dwie uśmiechniete młode dziewczyny, złoty długopis, biała klawiatura i białe biurko. Tekst: chcesz wiedzieć, jak promować się w internecie, skutecznie budować swoją markę online, chcesz dostawać profesjonalne grafiki za darmo - zapisz się do newslettera MIGato. Kliknij tutaj!

199 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie