• MiGato

Jak odblokować konto na Instagramie. Uratuj się na 5 sposobów

Wiesz już co robić – a czego PRZENIGDY nie robić, żeby nie dostać bana od Instagrama. Ale co w sytuacji, kiedy mleko już się rozlało i dostałeś od Instagrama blokiem w twarz? Zdradzę Ci 5 sposobów, jak wyjść z tej sytuacji obronną ręką.

Zdjęcie z aparatu typu Instax polaroid. Na zdjęciu kobieta z krótkimi włosami w niebieskiej bluzce, leżąca nad przepaścią, nad morzem. Wyciąga rękę do osoby, która wyciąga dłoń w jej stronę. Chce się uratować. Po lewej kawałek kartki z zeszytu w kratkę. Tekst: #Instagram Jak odblokować konto na Instagramie. 5 sposobów. Ratunku! Instagram zablokował mi konto. Jak pozbyć się bany i blokady na Instagramie
Uratuj swój profil! Przeczytaj, jak pozbyć się bana na Instagramie

Przeczytaj: 9 trików, jak uniknąć bana od Instagrama


Ratunku! Instagram zablokował mi konto


1. Odetnij wifi - oczywiście nie dosłownie, więc hands in the air i teraz spokojnie, powoli odłóż te nożyczki… Odłożyłeś? To teraz przerzuć się na transmisję danych - możliwe, że Instagram nie zablokował Ciebie, a tylko Twój adres IP.

2. Zrób sobie detoks. Jeśli pierwszy sposób nie pomoże, zawieś Instagram na kołku na 1-2 dni. Nie rób nic, a po 48 godzinach zaloguj się ponownie.


3. Temat BIO wraca jak bumerang - zedytuj swój opis, dodaj parę nowych informacji. Niewykluczone, że taki drobny "gest dobrej woli" wystarczy, żeby Instagram się z Tobą przeprosił.


4. Odwołaj się. Wejdź na swój profil, kliknij w ikonkę trzech pasków widoczną w prawym górnym rogu ekranu, przejdź do Ustawień i kliknij "Pomoc", a następnie "Zgłoś problem". I wytłumacz Trybunałowi Sprawiedliwości Instagrama jak krowie na rowie, dlaczego ban, który uprzykrza Ci życie, to JEDEN WIELKI SKANDAL.

5. Odinstaluj Instagrama i pobierz go jeszcze raz. Idź na całość i za jednym zamachem odinstaluj też wszystkie aplikacje zewnętrzne, których używasz do publikowania treści na Instagramie (np. Plann). Dlaczego? Bo IG nie lubi, jak używasz dodatkowych narzędzi zamiast publikować, jak przyzwoitość nakazuje, bezpośrednio z poziomu Instagrama.


Chcesz poznać więcej trików, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć swoje profile w mediach społecznościowych, a także jak zarabiać na Instagramie i Facebooku? Zapisz się na newsletter MiGato.


Kiedy zapiszesz się na newsletter, dostaniesz też dostęp do darmowych grafik i animacji, które wykorzystasz na swoim Instagramie (też na Insta Story!) i Facebooku. Pobierzesz też wtedy za darmo fantastyczny zimowy Instaplaner, który pomoże Ci zwiększyć zasięg Twoich postów i relacji. Kliknij >>TUTAJ<< i zobacz, jak Instaplaner ułatwi Ci życie.


Ten artykuł powstał na prośbę jednej z moich Obserwatorek, która napisała do mnie na Instagramie. Ty też masz pytanie dotyczące Facebooka, Instagrama lub marketingu w internecie? Napisz do mnie >>tutaj<< lub wyślij mi wiadomość na Instagramie @migatomedia.

Biała klawiatura. Złote pióro. Zdjęcia z instaxa. Na zdjęciach zadowolone, uśmiechnięte kobiety. Tekst: Chcesz wiedzieć, jak promować się w internecie? Skutecznie budować swoją markę online. Chcesz dostawać profesjonalne grafiki za darmo? Zapisz się do newslettera MiGato. Kliknij tutaj.1,251 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie