Screenshot_20191014_212545.jpg

Otwórz moje portfolio

i zobacz przykłady realizacji

Poznajmy się!

Cześć! Jestem Zosia. Dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę. Kim jestem? Ekspertem od marketingu online. Po zdobyciu dyplomu z marketingu postanowiłam spróbować sił w praktyce.

 

Uważam, że "wiedza to potęgi klucz" i chętnie się nią z Tobą podzielę. Pomagam ludziom - i ich firmom - promować się w internecie. Z przyjemnością pomogę też Tobie!

Na blogu Migato.pl, w swoim podcaście MigatoMedia na Spotify oraz na profilach na TikToku, Instagramie i moim kanale na YouTubie dzielę się z Tobą cennymi wskazówkami i instrukcjami jak, krok po kroku, rozwijać swoją markę (również tę osobistą) w internecie. Regularnie będę Ci też wysyłać szablony grafik i animacji na Twoje strony i profile w mediach społecznościowych. Będziesz mógł je pobierać zupełnie za darmo - wystarczy, że zapiszesz się na newsletter.

Cenisz darmowe porady i materiały, ale potrzebujesz indywidualnej pomocy? Napisz do mnie.

 

Dlaczego możesz mi zaufać? 

 

Bo zdobywałam doświadczenie jako dziennikarz, wydawca jednego z największych w Polsce portali internetowych i specjalista od marketingu online. Rozkręcałam profile od zera do bohatera i prowadziłam konta mające od kilku do ponad stu tysięcy obserwujących.

 

Każde z nich z taką samą pasją i zaangażowaniem. 

Chcesz mnie o coś zapytać? Śmiało, czekam na Twoją wiadomość!

Napisz do mnie - czekam na Twoją wiadomość!

Dziękuję za wiadomość. Odpowiedzi oczekuj już wkrótce